Arens AS

7 Tubli tootja

Klientide hinnangud

Kairi Nael
8.5

Meil oleme tellinud kaks kööki arensist, ühe korterisse ja teise majja. Väga väga rahul. Tellisime Tartu salongist kus töötavad parimad. Oskavad soovitada, aidata ja ausalt nende poolt pakutud lahendused on teinud meie elu hiljem palju lihtsamaks. Korterisse tehtud köök on 9 aastat vana ja kõik toimib tänaseni väga hästi.

Moonika Marton
8

Julgen ka kiita, meie oleme oma köögiga väga rahul.

Tiina Müller , Nõmme
8

Meil 2 kööki Arensi oma ja kui vaja oleks siis telliks ka järgnevad!Tallinna salongis super teenindus:)

Kaire Tammiku , Tallinn
8

Mina väga rahul! Meeldiv ja asjalik teenindus oli algusest peale, kõik sujus probleemideta ja hinna/ kvaliteedi suhe paigas!

Lille Vaga
5

Tellisime ka köögi Arensist. Suhtluse kohapealt oli suur vajaka. Kokkulepitud aegadest kinni ei peetud ja valed osad olid pakis. Kui kõik lõpuks korda sai, siis tulemus on ilus ja kvaliteetne. Lihtsalt see vahepealne ebameeldiv aeg oleks võinud olemata olla

Triin Laaniste
7

Köögiga rahul aga Tallinna salongis suhtumine jääb soovida! Köök olnud 4 aastat ja kvaliteet tundub hea. Aga ilmselt ei pea olema just Arens :)

Teele Anvelt

Saatsin Arensisse hinnapäringu ja nad ei suvatsenud isegi vastata. See toetab kõiki neid eelnevaid kommenteerijaid, kes on kehva suhtlemist Arensiga esile toonud.

Liis Lilles-Sepp
6

Meil on korteris olnud 4 a ja siiani kõik korras. Tellisime majja samuti Arensilt. Teenindus Tln esinduses on mõlemal korral olnud samuti ok. Konsultandi v disaineri juurde olid küll pikad järjekorrad ja mööbli ooteaeg 2 kuud. Kuid selle elab üle

Marek Link , Märjamaa
5.5

Tahtsime ka tellida 2 aastat tagasi Arensilt köögi mööblit. Viisime joonised, kujunduse, kus asetsevad aknad ja uksed, ehk selgitasime kõik lahti, kuid kui tuli nende poolt joonised siis nad olid omavoliliselt muutnud jooniseid ja kapid tõstnud akna ette, proovisin neilt selgitusi saada, kuid asjatult, öeldi et nii on mugavam ja ilusam, tellisime köögimööbli teisest firmast.

Sirli Tikan , Tallinn
6

Tellisime aasta tagasi ning Arens sai valitud just lubatud kiirema valmimisaja tõttu, mis oli too hetk kriitilise tähtusega. Tegelikkuses tehti praaki - osa asju jäid paigaldamata, oli valedes mõõtudes tehtud jms. Parandusi pidime ootama mitu kuud, aga vähemalt suuremad möödapanekud said lõpuks korda. Planeerimisprotsessi osas samas meeldis, et tehti ka 3d plaanid, mida sugugi mitte kõik pakkujad ei tee.

Sirli Randmäe
8.5

Meil on 1 kuu vana köök Arensist. Käisime Tartu salongis kohapeal. Disainer tegi pildi koos hinnapakkumisega samal päeval. Küsisime ka teistest kohtadest Tartus ja otsustasime Arensi kasuks, kuna meeldis nende lahendus, suhtlemine ja materjalid kõige rohkem, hind ei olnud sugugi kõige kõrgem ja küsisime allahindlust ka (mille ka saime). Endal oli algselt suhteliselt kindel visioon, aga muutsime lõpuks korduvalt ja siiani oleme ülirahul. Iga kord pärast muutmist saime kiirelt uue hinnapakkumise. Kokkulepitud nädalal paigaldati, aga karussell oli puudu, selle saime nädala pärast. Siiani tundub kvaliteet väga hea, ei oska millegi kallal nuriseda. Arens teeb 600 köögimööblit kuus (kodulehe andmetel), eks on erinevaid kogemusi inimestel, aga kui oleks põhiliselt negatiivsed, siis kahtlen, et neilt nii palju tellitaks. Palju oleneb disaneirist, meil oli K.Ohno ja ainult kiidusõnad.

Ene Melles , Tallinn
6.5

Esimene köök 2003, pidas vastu super hästi. 2013 tegime kööki suuremaks ja tellisin juurde uusi kappe, vahetasin välja sahtlid ja uksed - väikene facelift. Paar aastat tagasi tellisin köögisaare. Suhtlemine on olnud ok. Paigaldaja on. Mulle viimastel kordadel sama mees sattunud ja väga rahul. Köögiga ka rahul. Kulumise jäljed ikka tekivad kui ise hooletu olla. Köögiga olen rahul

Grethe Grünberg , Tartu
7

Soovitan ka Arensit. Meile tegi esialgse plaani eskiisiga Marili Rooba. Ja väga häid lahendusi pakkus ise juurde. Oleme köögiga väga rahul. Siiski ühe asja lahendaks tagantjärgi teisiti - töötasapind võiks olla veidi sügavam, et sodi mugavamalt ära pühkida. Praegu tasapind sai üsna samale joonele alumiste kappidega.

Kristi Järv
6.5

10a tagasi tellitud. Kappide konstruktsioon laitmatu, kuid spoonukse iga rauges igapäevasest kasutusest- kulumisjäljed. Seekord tellime uue mujalt ja kindlasti mitte spoonitud ustega.

Sinu tagasiside

Oled tellinud Arens AS-lt mööblit ja soovid oma kogemust teistega jagada?

Sinu tagasiside