Chat with us, powered by LiveChat

Koostööpartner Fractory toob soodsama hinna ja kiirema tarneaja

Fractory logoFurnum otsib alati võimalust oma platvormi mugavamaks muuta nii tootjatele kui ka mööblitellijatele. Sellest tulenevalt me teeme koostööd mitmete firmadega, kes suudavad pakkuda meie platvormile lisaväärtust. Üheks neist on Eesti iduettevõte Fractory.

Mis on Fractory?

Fractory pakub automaatset veebilahendust metallitööde tellimiseks üle Euroopa Liidu. Fractory on tegutsemas 3ndat aastat ja avas sellel aastal uue kontori Manchesteris, Inglismaal.

Fractory pakub laser-, plasma-, gaasi-, vesilõikust ja lisaks veel metalli painutamise, pinnatöötluse teenust. Platvorm optimiseerib metallitööde tellijate ja tootjate vahelist suhtlust ning ühtlustab tootjate masinate töökoormust.

Samuti teeb platvorm lihtsamaks nende firmade ja nokitsejate elu, kellel ennem oli väikeste koguste tõttu tootjatega keeruline ühendust saada.

Fractory on saanud ka tunnustust välismaal, võites parima start-up tiitli EuroBlechil, maailma suurimal metallitootmise tehnoloogia messil.


Kasu mööblitootjatele

Fractoryt kasutades saavad mööblitootjad kiiremini ja väiksema vaevaga endale mööblitegemiseks vajalikke metalldetaile soetada. Fractory tellimise protsess on lihtne, selleks on vaja ainult:

- Enda mudel või joonis üleslaadida

- Materjalid ja kogused märkida

Peale seda kuvatakse tellijale hinnapakkumine, mis sisaldab materjale, tööd, tarnet ja eeldatavat tarneaega. Peale tellimuse maksmist valib Fractory algoritm vastavalt kompetentsidele ja tarneaja sobivusele välja parima partneri tellimust täitma. Kui detailid on valmis, tarnib Fractory korraldatud transport kauba tellijale.

Peamised eelised Fractory kasutamisel mööblitootjate jaoks on:

- Kohene hinnastus detailidele, mis võimaldab mööblitootjal teha kiire hinnapakkumine oma kliendile

- Suur tootmisvõimekus, 1000-ndeid masinaid üle EL

- Garanteeritud kvaliteet

- Tarne üle EestiKasu kliendile

Mis kasu klient saab Fractoryst? Furnumi mööblitootjad saavad Fractoryt kasutades pakkuda Furnumis soodsamat mööbli lõpphinda ja kiiremat tarnet.

Nüüd ei ole enam ühtegi põhjust, miks ei peaks mööbli tellimisel just Furnumit kasutama:

1. Furnumisse on kõige lihtsam oma eritellimusmööbli joonised ja nõudmised kirja panna

2. Furnumis hakkavad sinu tellimusele hinnapakkumisi tegema ainult kontrollitud ja usaldusväärsed Eesti mööblitootjad

3. Tänu Fractoryle saavad tootjad pakkuda teile soodsamat hinda ja kiiremat tarneaega

4. Meie klienditeenindus on tipptasemel ja aitab sind nii mööbli planeerimisel kui ka tootjate otsingul