Chat with us, powered by LiveChat

Furnumi Intervjuu: Liuglev Uks
1. Kui kaua tegutsenud olete ja kuidas ettevõte aastate jooksul kasvanud/muutunud on? 

Liuglev uks OÜ on asutatud 2010. Alguses alustati liuguste ja garderoobide müügiga Tallinnas ühe salongiga. Nõudlus meie toodete järele kasvas kiiresti ja aastal 2012 avasime Tallinnas juba teise salongi Sõpruse puiestee Ärimajas.

Aastal 2015 avasime oma kolmanda salongi Tartus Fortuuna 1. Nõudlus meie mööbli järele kasvas kiirelt ning Sõpruse Ärimajas olev salong jäi väikseks ning 2016 ostsime omale pinna Sõpruse puiestee äärde, Rästa 18 kus avasime 115 ruudulise sisustussalongi.

Sama juhtus ka Pärnu maantee esimese salongiga, et töötajate arv ja ka toodete kollektsioon üha suurenes ning laiendamise eesmärgil kolisime Tondi tänava poolt Pärnu maantee poolele. Seejuures suurenes müügipind rohkem kui kahekordseks. Täna töötab meie kolmes salongis kokku 11 inimest.

Tänu stabiilsele ja kiirele kasvule on Liuglev uks kuulunud neli aastat järjest Äripäeva Gaselli topi arvestuses kiiresti arenevate alustavate ettevõtete hulka. Lisaks oleme kuulunud 7 aastat Edukate Eesti ettevõtete hulka.

Lisaks kiirele kasvule on ligi kümne aasta jooksul koostöös tootjaga muutunud oluliselt rikkalikumaks ka meie poolt pakutavate liuguste ja garderoobide kollekstioon. Lisandunud on uued tooted hõlmikustega, käändustega ja peidetud siinidega ustega garderoobide näol, mida paljud meie konkurendid nii laias valikus ei paku.


2. Miks peaks klient just teie poole eritellimusmööbli sooviga pöörduma?

 

Meie unikaalsust iseloomustab kõige paremini see, et me pakume kliendile mitte lihtsalt liuguksi ja karderoobi kappe, vaid klient saab need endale koos meiega disainida vastavalt tema maitsele ja vajadustele. Meie disainerid ja projektijuhid omavad pikaajalist kogemust omas valdkonnas ja oskavad soovitada meie suurest erinevate materjalide kollektsioonist just Teile sobiva lahenduse.

Omas valdkonnas on meil suurim kliendi mõõdu järgi tellitavate toodete kollektsioon. Meie tootja on oma L-UKS kaubamärgiga Eestis suurim liugustega garderoobide tootja ja omab samuti pikaajalist kogemust kvalteetse toote arendamisel ja tootmisel.

Meil pööratakse olulist tähelepanu sellele, et materjalide ja toodete valik vastaks hetkel moes olevatele trendidele. Selleks külastatakse koos tootjaga aastaringselt erinevaid mööbli disaini ja mööbli furnituuri messe ning väljapanekuid.

Toodete paigalduseks ja transpordiks kasutame tootja poolt pakutavat kõrgeima kvaliteediga teenust.

3. Miks nägite, et Furnumiga liitumine on teie ettevõttele kasulik?

Just Furnum on koht kuhu pöörduvad kõige kaasaegsemaid sisustuslahendusi otsivad inimesed.

4. Miks klient peaks eritellimusmööblit Furnumi kaudu tellima?

Furnumi kaudu leiab klient kiiresti erinevad lahendused oma kodu sisustamise muredele. Seal on esindatud kõik oma ala parimad mööblitootjad ja jääb vaid üle teha sobiv valik.

Kindlasti tule meile salongidesse, kus saad kohapeal kõik pakutava üle vaadata ja viia sisse muudatused vastavalt vajadustele.

Saatke otsepäring Liuglevale Uksele nende profiili kaudu: https://furnum.ee/et/tootjad/liuglev-uks