Chat with us, powered by LiveChat

Samm sammult: kuidas Furnumi abil kiiresti mööblit tellida?

Furnumi vahendusel köögi, garderoobi või ükskõik millise muu mööbli tellimisel on vaja vaid mõõdulinti ja mõni minut aega.

Furnumi vahendusel köögi, garderoobi või ükskõik millise muu mööbli tellimisel on vaja vaid mõõdulinti ja mõni minut aega. Kuigi hinnapakkumise küsimiseks ei ole vaja joonise olemasolu, on see siiski mõtete edastamisel abiks. Tegelikult piisab ka sellest, kui oled näiteks Pinteresti või sisustusajakirjade abil kokku kogunud pildid ruumidest, mis sulle meeldivad või visandanud paberile oma unistuste mööbli.

Furnumi asutajad on läbi sõitnud kõikide oma partnerite tehased ja töötoad ning kohtunud kõigi tootjatega, et olla kindlad – need on firmad ja inimesed, kes teevad oma tööd südamega ning ausalt. Sinu ülesandeks on vaid välja mõelda, mida soovid.


1. Sisesta oma idee ja aadress

Kui sa ei tea täpselt, kuidas oma mõtteid kirjeldada, ära muretse. Furnumis on tehtud kõige vajalike andmete edastamine väga lihtsaks, sest idee kirjeldamiseks on vaja vastata vaid mõnele küsimusele. Kohe saad valida ka endale sobivaima hinnaklassi. Valikute juures on ära kirjeldatud nii materjalid kui ka kaubamärgid, mida pakutakse.

Hea on teada soovitud mööbli mõõte ja ka ruumi omi, kuhu selle paigutada kavatsed. Kuid kui saoma mõõtmistulemusi ei usalda, saad selle tellida ka Furnumist.

Sinu andmed on hästi hoitud ning aadressi kasutatakse vaid selleks, et leida üles sinu lahedal asuvad tootjad. Tavaliselt tähendab see kiiremat tarnet ja soodsamat transporti. Seega, kui sa ei telli mööblit endale koju, siis märgi asukohaks tarneaadress, mitte oma elukoht.


2. Oota veidi pakkumisi

Furnum edastab soovid Eesti tootjatele, kes kööke, garderoobe ja eritellimusmööblit valmistavad. Hinnapäringule saad vastuse hiljemalt kahe tööpäeva pärast, tavaliselt kiiremini.


3. Vali sobiv tootja

Kui leiad endale hinnapakkumiste hulgast sobiva, siis saad juba tootja otsekontaktid, et temaga kiirelt, otse ja vahendajata suhelda.


4. Tunne oma uuest mööblist rõõmu

Kui pakkumine kinnitatud, toodetakse ja tarnitakse mööbel ning tootja annab sellele omapoolse garantii.


Furnumi kasutamine on sulle täiesti tasuta. Tasuma pead ainult tellitud toodete eest.