Chat with us, powered by LiveChat

Aldeera OÜ

Klientide hinnangud

Jaan Saar
8

Kõik (peaaegu) super.Paneksin väikese miinuse(arenguruum)

Veronika Abrossimova , Pärnu
7

Hind ja kvaliteet on hea. Valmimisaeg ja kokkupanek võiks parem olla.

Елена Дробная , Tallinn
3.5

Kohutav suhtumine. EI SOOVITA,. Käisime kohapeal enne jaanipäeva!!! Mõõtjad käisid 23 juunil. Ja terve suvi kuulsime ühte ja sama juttu:-oi, mõõtjad ei ole edastanud teie mõõdud, ma neile kohe helistan... Ja nii iga nädal... Helistasime, ema (pendionäär haigete jalgadega) käis mitu korda kohapeal, ronis teisele korrusele!!) ja tulemus 0. Lubasid 10 min. pärast tagasi helistada ja ei helistanud, ja nii mitu korda!! Lõpuks kaks nädalat tagadi mõõtjad tulid uuesti-möödas rohkem kui 2 kuud!!!!! - ja nende sõnul mõõdud olid edastatud järgmisel päeval peale mõõtmist meesterahvale kes võtab tellimused vastu, ja kes ausa näoga iga kord vastas et oh need mõõtjad, kuhu nad panid teie paberi, oh ma neile helistan !! Nüüd 2 nädalat ootame hinnapakkumist, mis lubati ka väga kiiresti saata , aga kiire antud firmas vist on mingi eriline kategooria... Kardan isegi ette kujutada, millal köögi on võimalik kätte saada, kui tellimuse vormistamisega läheb 3 kuud!!!!!! Ja selgitus-väga palju tööd-praegu mängu ei lähe, kuna 3 kuu jooksul alates soovi vastvõtmist oli võimalik leida aega ja saata kliendile meili väikse tabeliga ja hinnaga!! Nii et kõikidele tulevastele klientidele siiralt soovitan 100 korda mõelda enne kui valida Aldeera mööblit!!!! Ise oleks juba ammu läinud teisele teenusepakkuja juurde, aga ema, kuna tellis mööblit juba kaks korda selles ettevõttes, soovib ikka saada normaalset suhtumist olles vana kliendina ja vähemalt vastust ja hinnapakkumist!!!!!

Helena Parmas
4.5

Olen väga pettunud nende töösse suhtumisse. Pidevalt pead ise oma asju taga ajama. Ja kui midagi on puudu, siis saad sa sellest teada alles siis kui , on vaja mööblile järgi minna.

Mauno Järve , Pärnu
8

Julgen soovitada Aldeera mööblit ( pärnus, karja 6). Saab nii melamiinist kui ka täispuidust ustega. Hinnad ja suhtlus väga hea. Sealt olen võtnud 2 kööki.

Sinu tagasiside

Oled tellinud Aldeera OÜ-lt mööblit ja soovid oma kogemust teistega jagada?

Sinu tagasiside