Chat with us, powered by LiveChat

Knolle Köögid OÜ

8.6 Ülihea tootja

Klientide hinnangud

Ruth Rakver
10

Ükski soov pole võimatu, kõigele leitakse lahendus.

Triinu
8.5

Kogemused väga positiivsed. Knolle mõõdistaja rääkis meile, et kuna konkurents on suur, siis nemad panevad erilist rõhku just kvaliteedile ja nii oligi, köök sai 1 päevaga paika ja oleme siiani tõeliselt rahul. Alguses öeldi tähtajaks u 2 kuud aga juba 6 nädala pärast tuli kõne ja küsiti kas võib paigaldama tulla:) Julgen edasi soovitada, sest mina jäin väga rahule :)

Kris , Tallinn
8.5

Võtsin hinnapakkumise mõlemast firmast. Knolle oli soodsam ja suhtumine ka kuidagi sõbralikum, kuigi midagi halba Karimuse kohta ei saa ütelda. Knollega jäin väga rahule ja soovitan. Tegid tõesti tähtajast kiiremini ja ülespanek läks väga kiiresti ja kenasti.

Normaalne
9

knolles on kogenud tegijad, saab usaldada, vaatasid üle ka tehnika sobivuse (nt. vahetasin kubu ära nende soovitusel). köök pandi üles 1 päevaga. karimusega pole kokkupuuteid

Anna ja Martin
8.5

Knolle leidsime internetist otsides. Otsustavaks sai ettevõtte äärmiselt positiivne tagasiside klientide poolt ning väga hea koduleht, kus tehtud töödest leidsime, et just Teie köögid vastavad kõige enam meie ootustele. Kõik sujus alates konsultatsioonist kuni paigalduseni ideaalselt, tähtaegadest peeti kinni ning kogu meeskond oli väga professionaalne ning sõbralik. Sooviks tänada Teie professionaalset koostööpartnerit, kes paigaldas köögi. Kõik sujus kiirelt ning probleemi tekkimisel, mis ei olnud tingitud Teie poolt, lahendati see sisuliselt kohe. Oleme oma uue köögiga väga rahul.

Kristin & Urvo
8

Jõudsime Knolleni soovitaja kaudu, kes oma köögile tuginedes ei kõhelnud hetkegi Teid soovitades. Otsustavaks sai kiire suhtlus ja meieni jõudnud info tähtaegadest kinni pidamisest. Nüüdseks on selge, et kiirus ja tähtaegade jälgmine ei takistagi kvaliteeti pakkumast Isegi paar muudatust sai väga kiirelt lahendatud. Kogu protsessi vältel tundsime, et meie köök on turvalistes kätes ja saime kogu palutud abi lisaküsimustes. Tahaks kurta, et kallis, aga mis selle raha eest saab - turvatunne + köök, ei saa isegi selle üle kurta.

Sandra , Tallinn
8.5

Tegin uurimistööd internetist paljude firmade kohta, Knolle puhul puudusid halvad kommentaarid, kiideti töö kvaliteeti. Mulle meeldis, et tegu on väikefirmaga, kes ei võta korraga liiga palju ette ja on võimalik luua personaalsem suhtlus kliendiga. Sain täpselt sellise köögi nagu soovisin ja paremagi veel! Disainer ja paigaldajad olid väga toredad ja kiired! Tulevikus võiks hoiatada kliente, et köögitehnikal ei pruugi kõiki mõõte olla internetis ja enne tellimist võiks teiega konsulteerida! Tänan teid fantastilise uue köögi eest, olen väga rahul ja õnnelik.

Elisa , Tallinn
8

Tegite meile ka eelmise köögi, millega olime endiselt rahul, seega ei olnud vaja pikalt mõelda, kust uude koju köögimööbel tellida. Suhtlus oli tore ja sõbralik, ettepanekud head (ei olnud tunnet, et teete sõnagi lausumata, mida klient tahab, vaid selgitate ja pakute paremaid lahendusi). Seekord lükkus küll paigaldus, mingite detailide tõttu natuke edasi, kuid kuna me uues kohas veel sees ei ela, siis ei olnud ka kiiret. Toredad paigaldusmehed olid õigel päeval täpselt õigel kellaajal kohal. Köök on ilus! Aitäh

Sven , Tallinn
8.5

Leidsime Knolle läbi töökaaslase, kelle tuttav seal töötab. Otsustasin kuuldu, interneti ja väga positiivsete kommentaaride põhjal ning galerii avaldas väga muljet. Must matt köök jäi silma ja soovisime sellist ka endale. Suhtlemine ja planeerimine on väga hea, mingeid viivitusi polnud. Mööbli paigaldajad on väga professionaalsed ja mured said kiirelt lahendatud. Hea on vaadata, kui inimesed teavad, mida teevad. Kui keegi tuttavatest otsib kööki, siis mina tean, keda soovitada - Knollet loomulikult!

Raido , Tallinn
8.5

Knolle on sõbralik ja kannatlik. Esimesel kohtumisel Erkkiga oli näha, et Knollel on kogemust köökide ehitamises ning tullakse väga hästi toime kliendiga, kes ostab esimest kööki ning ei tea täpselt mida tahab. Köögi planeerimisel saime häid mõtteid ning ükski lahendus polnud võimatu. Arve saime tasuda osade kaupa, 50% enne ja 50% pärast mööbli paigaldamist, mis tekitab usaldust, et ettevõte suudab kliendile tagada ootuspärast kvaliteeti ning viib töö lõpuni, lisaks pakutakse 3a garantiid. Kokkulepitud aegadest peeti uskumatult täpselt kinni! Aitäh!

Kärt , Tallinn
8.5

Sõbranna elas Raasikul, täpselt Knolle kõrval ja iga kord tema juurde minnes nägin Knolle silti ning hakkasin uurima, millised teie köögid täpsemalt välja näevad ja sain aru, et kunagi tahan oma köögimööbli just Knollest tellida. Teie meeldiv suhtumine klienti ja muidugi ka köögi välimus - on põhjused, miks tellisime Knollest Tuli küll ette viivitusi, mis olid siiski meie põhjustatud, teie poolt oli kõik õigeaegne. Tänan veelkord, oleme oma köögiga väga rahul!

Egert , Tallinn
8.5

Jõudsime Knolleni läbi sõprade, kes soovitasid soojalt. Otsustavaks sai antud hetkel suhtlemine ja Knolle poolne suhtumine - väga hea! Kõik laabus täpselt nii nagu oli kokku lepitud. Asjaajamine käis kiirelt ning kõik küsimused said vastused. Eraldi kiidaks veel paigaldajaid. Väga sõbralikud ja tublid. Töö kiire ja kvaliteetne. Oleme lõpptulemusega rohkemgi kui rahul ja kindlasti soovitame teid teistele edasi.

Heivi , Tallinn
8.5

Knolle jäi silma positiivse tagasiside poolest internetis. Võtsime ühendust, kohe jutule ei läinud, kuna tarneaeg on väga pikk. Käisime paari valmistaja juures, kus pakuti kiiret tarneaega, kuid nad ei saanud isegi oma hinnapakkumist lubatud tähtajaks tehtud, usaldus kadus! Knolle pakutavad ideed väga meeldisid, hinnapakkumine tuli kiiresti. Kõik oli nii nagu lubatud ja seda hindan ülikõrgelt. Kogu terviklahendus oli läbimõeldud. Mööblipaigaldajad olid väga toredad, lahked ja viisakad. Väga positiivne kogemus ühest Eesti firmast! Oleme väga rahul oma köögiga.

Martin , Tallinn
8

Leidsime Knolle foorumist, edasi vaatasime kodulehte – palju mööblinäidiseid, kust saab kaasaegseid ideid. Tähtajad on muljetavaldavalt pikad, aga väga täpselt peeti kinni. Samas arusaadav – nagu ei tasu minna sööma tühja restorani, ei tasu ilmselt tellida mööblit sealt, kus järjekorda pole :) Muresid ja erisoove käsitleti nagu enda oma ja lauset „ei ole võimalik“ ei loobitud niisama. Kokkuvõttes jäi mulje, et kui oleksite endale pidanud köögimööblit tegema, ei oleks te midagi teinud paremini. Sellist taset on raske hoida, aga väga loodan, et te seda suudate. Palju jõudu!

Liis , Tallinn
8.5

Leidsime Knolle tutvuse kaudu, edasi uurisime kodulehte. Otsustavaks sai hinna ja kvaliteedi suhe, kiire ja asjalik suhtlus. Erilahenduste korral mõeldi kaasa ja pakuti lahendus, kuidas seda saaks teostada, mitte ei vastatud "nii ei saa teha". Maksimaalselt tehakse töid ära töökojas, kus on kogu protsessi täpsem ja kiirem teostada. Olen valikuga väga rahul ja kindlasti soovitan tuttavatele, kes soovivad hea tehnilise lahenduse ja hinna- kvaliteedi suhtega kööki. Suured tänud, et paigaldusaja leidmisel nii paindlikud olite!

Agnia ja Dmitri , Tallinn
9

Knolleni jõudsime lihtsa aga ülevaatliku kodulehe kaudu. Pildid tehtud töödest näitasid, et valmistatakse stiilseid asju. Kivitööpind paigaldatakse köögimööbliga samal päeval, mis annab kaua oodatud asja kohe tervikuna kätte. Meilidele vastati kiiresti ning konstruktiivselt. Kõik, kellega Knolle tiimist kokku puutusime, olid sõbralikud ja professionaalsed. Paigaldajad oli ääretult viisakad, töö puhas, kiire ning efektiivne, isegi natuke uskumatu tundus. Unistasime ajakirja kaanepildi köögimööblist- ja selle me tänu Knollele saime. Soovitan Teid hea meelega kõigile, kelle jaoks on oluline iga detail ja stiil. Jäime meie koostööga väga rahule.

Lea , Tallinn
8

Knollel on väga vastutulelik suhtlemine ja hea väga hea teenindus, sõbralikkus. Kõige tähtsam on omavahel rääkimine ja siis on kõik kokkulepitav. Väga paindlik ja vastutulelik ka tähtaegades. Ma arvan, et Knolle ei jäta ka hiljem hätta, kui peaks tekkima küsimusi :) Jäin väga rahule ja nagu öeldakse - soovitan ka oma sõpradele. Olete tublid - kogu kollektiiv. Mina tänan ja soovin edu edaspidiseks.

Liisa , Tallinn
8.5

Meie prioriteediks köögimööbli valmistaja valimisel oli firma usaldusväärsus. Kogu protsess köögi planeerimisest paigalduseni, oli professionaalne ja meeldiv ning lõpptulemus näeb välja isegi ilusam, kui oskasime oodata, kõik on väga kvaliteetne. Knolle soovitustel tehtud muudatused osutusid kindlasti paremateks lahendusteks ja köögi saime kätte täpselt kokkulepitud ajal. Lisaboonuseks teostas ka Knolle koostööpartner santehnika ja elektri ühendustööd muretult. Suurepärane kogemus Knollega oli kahtlemata kogu raha väärt. Köök on imeilus ja koostöö teiega oli puhas rõõm, suured tänud!

Pille , Tallinn
9.5

Otsustasin Knollelt pakkumist küsida, kuna olen näinud nende tehtud kööki ja mulle meeldis. Knolle kodulehel toodud kööginäited meeldisid väga, sobisid kokku mu ootustega köögistiilile, lisaks sobis, et oli võimalus valida disaineripaketti koos professionaalse nõustamisega. Kokkulepitud tähtaegadest ja kellaaegadest peeti kinni. Knolle kogemusega olen siiamaani väga rahule jäänud ning olen teid juba mitmel korral edasi soovitanud :) Aitäh väga professionaalse teeninduse eest.

Sinu tagasiside

Oled tellinud Knolle Köögid OÜ-lt mööblit ja soovid oma kogemust teistega jagada?

Sinu tagasiside