Chat with us, powered by LiveChat

Koduluks OÜ

9.6 Erakordne tootja

Klientide hinnangud

Maria , Tallinn
9.5

Kiire vastus. Teised pakkumised tulid mitu päeva hiljem, kui ma enam ei lootnudki neid saada... Hind oli keskel.

Lauri , Tallinn
9

Krista , Harju maakond
9.5

Astrid Pärn , Viimsi
9.5

Koduluks, väga rahul, kvaliteetne ja super teenindus.

Liina Peterson
9

Koduluks. Jäin väga rahule välja pakutud garderoobi lahendustega, mille peale ise ei tulnudki.

Kerli Kübar
10

Terve minu kodu nende eritellimusmööbliga sisustatud. Alustades TV lauast, lõpetades köögimööbli ja vannitoaga. Kvaliteet on väga hea, töö korralik ja garderoobide sisu lahendused pakkusid nad mulle ise välja (andsin mõned pidepunkid aind, mida soovin) https://www.koduluks.ee/ Soovitan väga!

Liisi Tamm
9

Rahul. Tellinud lükanduksed ( sisu tegime ise)

Airi Kullik
9

Mina tellisin neilt esikukappi sisu (peegeluksed olid varem olemas) ja igati kiire-korralik töö. Meeldis ka see, et teisel pool letti oli mõtlev inimene, kes jagas minu algsetele ideedele tagasisidet ja omapoolseid soovitusi, mitte ei asunud neid kohe teostama :) Ema tellis (minu soovituse peale) neilt riidekapi ja on ka väga rahul. Samamoodi oli tegu pigem keeruka lahendusega, kuna ruumi oli piiratud koguses, ent mahutada oli vaja palju asju.

Signe Kalamees , Tallinn
10

Meil ka kõik eritellimusel mööbel va köök (garderoobid magamistubadesse, esikusse kapid, majapidamisruumi kapid, vannitoa valamukapp) neilt tellitud. Super rahul.

Kaia Liiv , .
9.5

Koduluks OÜ puhul meeldib mulle pakutav täisteenus. Esialgu soovisin tellida esikusse vaid lükanduksed, aga meeldiva vestluse tulemusel sain aru, et ka kapisisu vajab uuendamist. Mõne aja pärast tellisin juba ka magamistuppa uue seinakapi. Klientidele pakutavad lahendused on läbimõeldud ja praktilised. Samuti olen väga rahul toodete kvaliteediga. ” KAIA LIIV Büroo- ja kliendihalduse juht, Baltem

Urmas Reitelmann
9.5

Meil oli tellimist esitades kindel visioon ja nõuded ning kindlasti polnud me maailma leebemad kliendid ent lõpptulemus vastas 100% soovidele. Selleni jõudmine nõudis kaasamõtlemist ja hoolimist ning tagantjärele tundub, et saime esiku- ja darderoobitoa sisustuse ammustelt headelt sõpradelt. Kvaliteet on laitmatu ning mööbli paigaldus imetlusväärne

Viljar Kübar , Tartu
9

Vannitoamööbel ja köök said just sellised nagu soovisime. Suvel plaanime garderoobi vahetada ja seda ikka koos Koduluksiga.

Rainer , Tallinn
10

Geirit , Tallinn
10

Hind ja sobiv lahendus

Margot , Tallinn
10

Peale ohtraid muudatusi küll reaalne hind tüusis, aga lõpptulemus oli seda väärt

Martin , Harju maakond
10

Tuntud firma, hea asukoht ja mõistlik hind

Marika , Tartu
9.5

Karin , Tallinn
10

Pakkumise hind oli väga hea, kuid sarnane ühe teise pakkujaga. Määravaks sai lõpuks meeldiv ja kiire suhtlus ning vastutulelikkus.

Illimar , Harju maakond
10

Andi , Tallinn
9

Tarmo , Tallinn
10

Olen tellinud 3x. Iga kord olen tulemusega rahule jäänud. Mõtlevad kaasa ja pakuvad sobiva lahenduse. Hind on teiste pakkujatega võrreldes keskmine.

Kalle , Tallinn
9.5

Väga meeldiv suhtlus ja koostöö

Katriin , Harju maakond
9.5

Paljud pakkujad ikkagist tegid väga palju suurema hinna, kui oli soovitud. Kokkulepetest peeti kinni. Samuti ainult 2 pakkumist tulid kõige lähemale soovitud hinnale, teised olid vähemalt poole kallimad.

Andra , Tartu
9.5

Ave-Ly , Tallinn
9.5

Liina , Tartu
10

Mati , Harju maakond
9.5

Sandra , Tallinn
10

Kelli , Tallinn
10

Sigrid , Viimsi
9.5

Jan , Tallinn
9.5

Sinu tagasiside

Oled tellinud Koduluks OÜ-lt mööblit ja soovid oma kogemust teistega jagada?

Sinu tagasiside