Chat with us, powered by LiveChat

KuMa Wood OÜ

8.7 Ülihea tootja

Klientide hinnangud

Indrek Rehme , Tallinn
8.5

Olles töötanud üle kümne aasta ettevõttes mille põhitegevus on puitkarkassil elamute ehitamine, tean põhilist printsiipi – puidust ehitamisel kõige suurem vaenlane on vesi! Kui kuulsin ettevõttest KuMa Wood ja nende tegevusest kasutada puitu ka valamutes oli mu esmane reaktsioon, et näeb ilus kindlasti ilus välja, kuid ega see valamu üle paari nädala vastu ei pea. Kuna aga lahendus visuaalselt oli piisavalt ahvatlev võtsin Martin Kuldkepiga ühendust ning ta suutis mind vähemalt teoorias uskuma panna, et tehnoloogia mida kasutatakse kaitseb puitu piisavalt – kuigi säilib puidu välimus, siis veega kokkupuudet tegelikult ei ole. Vaatamata siis osalisele skeptilisusele tegingi tellimuse vannitoamööblile 2015 aasta detsembris ära. Tellimuse vormistamine ning ka paigaldus teostati professionaalselt ning jaanuaris 2016 saingi kätte puidust valamuga tammest vannitoamööbli. Peale kaheksat kuud kasutamist ja veendumust, et jutt vastabki tõele ning valamu ikkagi ongi veekindel julgesin juba tellida ka teise komplekti, nüüd juba ka teistsuguse disainiga tellimuse ja paigalduse korralduses toimis kõik nagu ka eelmisel korral. Seega kui otsida midagi teistsugust, mida puidust valamud kindlasti on, siis KuMa Woodi võiks soovitada küll, ennast tuleb lihtsalt valmis panna selleks, et kui külalised tulevad tuleb aegajalt vastata küsimustele, et kas see valamu on tegelikult ka puidust ja kas ma ei karda, et see nüüd kohe ära laguneb. Esimese aasta kogemuse baasil või siiski väita et ei  Edu ettevõtmisega!

Tiina ja Rein Pedaja , Vellavere külast, Tuulistelt
8.5

Tellisime trepi firmast KuMa Wood. Mikko ja Martin on täpsed, hea maitsega ja väga sõbralikd. Nende tehtud trepp on erakordselt ilus, ja mis kõige olulisem, turvaline. Samuti sai tellitud veel tammest aknalauad need näevad suurepärased välja. Kindlasti soovitame KuMa Woodi ka teistele.

Meelis Karro
8

Ei juhtu just eriti tihti, et kliendi ootused tootele või teenusele ületatud saaksid – meil see aga juhtus! Soovisime uude majja treppi ja aknalaudu, millest kaks seina on kaarega. Mitmest ettevõttest vastati, et kaarega seinale aknalaudu ei valmista. Infot Kuma Woodi kohta saime healt sõbralt, kes oli tellinud omale Kuma Woodist eksklusiivsed täispuidust kraanikausid ja terrassimööbli. Võtsime ühendust Martini ja Mikkoga kes kohe kohale tulid, mõõdud võtsid ja tööle asusid. Firma ei näinud meie tellimuses probleemi vaid väljakutset. Tellimus valmis ootamatult lühikese tähtajaga. Kuma Woodist tellitud aknalaudade ,trepi ja tasapindadega oleme vägagi rahul. Toodete hinna ja kvaliteedi suhe on kindlasti paigas. Suured kiidusõnad Martinile ja Mikkole , kes on väga professionaalsed, kiired ja korralikud. Julgeme kindlasti Kuma Woodi tooteid ja teenust kõigile soovitada!

Marko Vahesalu , Lääne-Virumaa
9

Kiired tarneajad + kvaliteetne töö. Kindlasti reklaamin ka teistele edasi.

Kristi Kuldkepp , Tartu
9.5

Kui tahate kvaliteeti ja midagi väga ilusat, siis The MAGIC of WOOD-is ei pea küll pettuma!

Kätlin Kiiler , Tallinn
9

Väga rahul!

Mari-Liis Luukas , Tartu
8

Trepi tellimine oli lihtne, sest mehed teavad mida pakkuda, põhinedes soovitud omadustele. Ja mis põhiline, kokkulepitud tähtaegadest kinnipidamine! Olen väga rahul!

Jana Männiste
9

Väga kvaliteetsed tooted, meeldiv ja kiire teenindus. Aitäh!;-)

Sinu tagasiside

Oled tellinud KuMa Wood OÜ-lt mööblit ja soovid oma kogemust teistega jagada?

Sinu tagasiside