Chat with us, powered by LiveChat

Mööblimasin OÜ

8.9 Ülihea tootja

Klientide hinnangud

Alari Kivisaar
8.5

Teate, neid mehi, kes oskavad kenasti melamiini saagida ja furnituuri valida, on Eestis sadu. Neid firmasid, kelle ilusad jutud ka tõeks osutuvad, tuleb otsida tikutulega. Üks on õnneks leitud.

Sven Sester
9

Ütlen ausalt,et peale tulemuse nägemist tellisin neilt veel esikusse kapid ning peale nende valmimist veelgi hiljem ka laste tubadesse kapid ja riiulid. Mööblimasina poisid seadsid lati meeldivalt kõrgele.

Pille Rebane
9

Väga meeldiv koostöö, head lahendused, korralik kvaliteet, efektiivne suhtlus ja sõbralik vastutulelikkus!

Õnne Kivi
8.5

Köök tuli imeline. Isegi parem, kui oskasin loota. Kõigega olime rahul. Täname väga, meeldiva koostöö eest!

Ülane Vilumets , Tallinn
9.5

Mööblimasinat soovitas meile sõber ning jäime kogemusega samuti rahule. Vastupidiselt enamikule inimestest, kes pole rahul ehitusega seonduvate ooteaegadega, pidime meie omalt poolt oma köögi mõõtmist ja valmistamist edasi lükkama, nii et oleme tänulikud paindlikkuse eest. Minuga esmalt salongis suhelnud naisterahvas oli küll professionaalne, kuid temast jäi veidi mulje, et ta annab mulle ja minu valikutele või eelarvele oma peas hinnangu ning kuna mul jätkus küsimusi pigem rohkem kui vähem, siis lõpus hakkas ta mind tagant kiirustama, et ma juba ära läheksin. See jättis natuke imeliku tunde, aga tema nüüd ka vist ei tööta enam Mööblimasinas. Seevastu mees, kes käis paigaldamas, oli ääretult sümpaatne ning hoolimata sellest, et põrand polnud loodis ning kõik võttis tunduvalt kauem aega, kui ta ootas, oli ta lõpuni väga viisakas, armas ja meeldiv. Köök ise tuli ilus ning kui lõpuks paika sai, siis üllatasid mind veel tagant järele mingid asjad, mis me küll koos nende soovitusel välja valisime ja paika panime, aga mida ma ise enam ei mäletanud, mis aga muutsid üldise funktsionaalsuse ja ruumikasutuse väga otstarbekaks.

Eve Stenmann , Tallinn
9.5

Ma teadsin kaunis täpselt, milline peaks olema mu uus köök :) Konsultandi Marikaga sai mitmeid kordi asi üle vaadatud ja pisiasjad täpsustatud. See, mis minu kujutlustes oli selge ja lihtne, ostus aga teostamisel parajaks pähkliks. Kui kristalselt aus olla, siis köök oli jah kaunis ebastandartne ;). Aga selle väljakutsega saadi hakkama, ehkki valmistamine ja ooteaeg kujunes arvatust pikemaks. Kuid valmis see sai, tänud tegijatele ja paigaldajatele! Ja mul on ikkagi nüüd väga vinge köök

Elina Sui
9.5

Kui omale köögimööblit planeerima hakkasin olin juba suhteliselt veendunud, et see saab tulema Mööblimasinast. Olin Facebookis teie pühendumuse ja põhjalikkusega valminud kööke tähele pannud ja täpselt ühte sellist soovisin ka mina endale. Esialgsest ideekavandist olemasoleva köögi projektini viisime sisse küll päris mitmeidki muudatusi (siinkohal suur tänu kannatlikkuse ja vastutulelikkuse eest) kuid nüüd, olles selles värskes köögis toimetamas- see köök on täiuslik ja vajadustele igati vastav. Aitäh kaasa mõtlemast ja soovitusi jagamast. Kõik sisseviidud muudatused on ennast täiesti õigustanud ja tulemus on lihtsalt võrratu. Minu poolt suur kummardus ja tänu ka köögi paigaldajale kes minu köögi puhul ruumi iseärasustest tingituna ilmselt keskmisest tublisti rohkem vaeva pidi nägema kuid oma tööd äärmise põhjalikkuse ning kiiduväärt kvaliteediga teostas. Mööblimasin tõesti teostabki mõtte Sinu unistuste köögist :) Edu ja palju imelisi kööke teie tublile ning töökale tiimile!

Veiko Mäekivi
9

Kui aasta algul oma uude koju kööki planeerima hakkasime siis oli plaanis võtta pakkumised mitmest kohast kuid Mööblimasinaga oli algusest peale nii hea klapp, et jätkasimegi ainult nendega. Meeldis, et disainer pakkus erinevaid variante, andis soovitusi ja mõtles kaasa ning kõigi meie hilisemate muudatustega tuldi ilusti kaasa. Lõpp-lahendus sai täpselt selline nagu soovisime ning näeb väga ilus ja kvaliteetne välja. Väikse miinusena jäi paigaldus esimesel päeval pooleli kuna üks koostööpartner ei suutnud mõnda detaili lubatud ajaks tarnida aga seda ei pane ma Mööblimasina süüks. Kiidaks veel ka paigaldajat, kes vastas kõigile küsimustele ning oli sõbralik ja abivalmis. Meie julgeme Mööblimasinat teistelegi soovitada.

Triin Triin , .
8.5

Väga professionaalne ettevõte. Kõigega väga rahul, alates disainerist kuni paigalduseni välja, rääkimata köögist ja selle lahendustest endast! :) Täname väga, meeldiva koostöö eest!

Taavi Eplik , Tallinn
9

Suure kogemusega töötajad. Võimalus arutada ja planeerida koos ja jõuda lahenduseni. Suurte kogemustega Eve aitas meil unistuse kokku panna. Meie keerulised tingimused võttis edukalt vastu staazikas paigaldaja Jevgeni Issajev, kiidame! Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.

Helena Veldre
9

Väga hea teenindus, kokkulepped kehtivad ning mis tähtsaim, suurepärane kvaliteedi ja hinna suhe. Üllatas ka väga kiire esmakontakti saamine ning üleüldse kiire reageerimine suhtlemisel. Kõik täiendused ja ettepanekud, mis Mööblimasina personal köögi kujunduses tegid, olid asjakohased ning professionaalsed. Kokkuvõttes, soovitan soojalt kui eesmärgiks on saada unistuste köök.

Teele Marzelas
6

Ootasin üle nädala hinnapakkumist. Kui ennast meelde tuletasin, siis soovitati ise salongi kohale tulla. Kui seda ühte lauset emailis pidin ootama üle nädala, siis ei imesta, et köökide ooteaeg on ca 12 nädalat.

Kristiina Himma-Maasoo
9

Oleme oma köögiga väga rahul ja teenindus/paigaldus oli väga professionaalne ja viisakas. Soovitame kindlasti ka sõpradele. Edu!

Kristi Kõrm , Käina
8.5

Olen väga rahul oma köögiga, suur tänu profesionaalsele meeskonnale - Evele, Ergole ja Sergeile. Julgen soovitada ka väljaspool Tallinnat elavatele inimestele - meie köök sai valmis Hiiumaal. Nii mõõdistustööd kui paigaldused sujusid suurepäraselt, hoolimata sellest, et asume mere taga. Nii mõnedki tegijad peavad Hiiumaad kaugeks ja loobuvad tööst. Jõudu ja uusi toredaid projekte teie meeskonnale!

Ilona Muoni , Tallinn
10

Lihtsalt super! Absoluutselt kõik sujus üle ootuste hästi - alates mööbli tellimisest ja lõpetades paigaldusega. Tänu Mööblimasina professionaalsele meeskonnale on mul nüüd väga ilus ja funktsionaalselt mugav köök. Aitäh!

Kristina Mitt
10

Soovitan kindlasti Mööblimasinat nii oma sõpradele kui ka tuttavatele. Kui asjadesse võiks armuda, siis kindlasti oleks minu armastus nr 1 minu uus köök :) Meeldis kiire reageerimine minu esimesele järelpärimisele ja üldse väga kiire ning meeldiv suhtlus. Küsimused said vastused, muudatuste soovid viidi kirjas ja pildis kiirelt ellu, kohapeal said läbi räägitud kujunduse detailid ning valitud tehnika. Tarneaeg on pikk, aga mina hakkasin asju ajama juba varakult ja köögi paigaldus toimus soovitud ajal. Ilmselt oleksin ka muidu nõus olnud ootama, sest kvaliteetne köök proffidelt on ju ometi väärt ootamist. :) Olen tänulik kogu meeskonnale, kellega kokku puutusin - Eve, Ergo ja Sergei. Minu lugupidamine! Soovin edu ja jõudu ägedate köögimööblite loomisel ja valmis meisterdamisel!

Bogdan Šemet , Rapla
9

Täname südamest kogu Mööblimasina abivalmit meeskonda meie unistuste köögi teostamisel. Oleme õnnelikud, et saame teie suurepärase töö vilju nüüd ise igapäevaselt nautida ;-) Nii asjalikku teenindust ja sümpaatseid inimesi ei kohta tänapäeval just kuigi tihti. Soovime teile edu ja kordaminekuid edaspidiseks!

Maris Paat
9.5

Sain Möòblimasinast suurepärase köögi, just sellise nagu soovisin ning paigaldus oli samuti kvaliteetne ja kiire.

Sinu tagasiside

Oled tellinud Mööblimasin OÜ-lt mööblit ja soovid oma kogemust teistega jagada?

Sinu tagasiside