Chat with us, powered by LiveChat

Soodnegarderoob OÜ

9.1 Suurepärane tootja

Klientide hinnangud

Sven , Tallinn
9

Olen teenindusega väga rahul ja ei jõua ära imestada, miks mõnedel klientidel on olnud negatiivsed kogemused. Tellimuse vormistamisel anti asjatundlikke soovitusi, täitmise tähtajast peeti kinni ja liuguksed paigaldati kiiresti (umbes tunniga) ja korralikult. Lisapunktid selle eest, et mõõtude võtmisel ja paigaldamisel arvestati minule sobivate nädalapäevadega.

Meelika , Tallinn
9.5

Minul oli positiivne kogemus, kõik üksikasjad sai korduvalt läbi arutatud ning seetõttu tuli hinnapakkumine mitmel korral ringi teha. Ei olnud nurinat, julgesin küsimustega alati kirjutada või helistada.

Merilin Sepp , Tallinn
9.5

Kui palud hinnapakkumist ning see hinnapakkumine ei sobi (sest puuduvad vajalikud lahendused ning soovitud materjali toon) ja seejärel helistatakse kliendile ja sõimatakse, et tema ei tee tellimust ja on julgenud ka teistelt hinnapakkumisi küsida (mis vastasid paremini kliendi soovile) ning visatakse poole kõne pealt toru minema - see on ikka päris kõva tase klienditeeninduses, palun vaadake üle oma klienditeenindaja Siiri Kanguri suhtumine :) Nimi Soodne Garderoob tõesti vastab teie kvaliteedile.

Ta Ko , Tallinn
9

Sai tellitud 3 garderoobi koos paidaldus teenusega. Tarneajast peeti kinni ning paigaldamine ja lõpptulemus väga hea! Kindlasti soovitan garderoobide tellimimisel kasutada Soodnegarderoob teenust!

Anne Ott-Jegorov , Tallinn
8.5

Tellisin esikusse liuguksed. Tehti valmis ja paigaldati kiiremini kui lubati. Jäin tööga üliväga rahule. Plaanis tellida neilt juba järgmised liuguksed, seekord magamistuppa. Soovitan!

Sinu tagasiside

Oled tellinud Soodnegarderoob OÜ-lt mööblit ja soovid oma kogemust teistega jagada?

Sinu tagasiside