Chat with us, powered by LiveChat

Furnumi Intervjuu: Koduluks1. Kui kaua tegutsenud olete ja kuidas ettevõte aastate jooksul kasvanud/muutunud on?

Koduluks OÜ on tegutsenud 5 aastat. Selle ajaga on ettevõtte areng olnud tormiline ja täis muutusi. Alustasime garderoobide pakkumisega omamata mingeid suuri ambitsioone, kuid tänaseks on lisandunud meie tootevalikusse kõikvõimalik eritellimusmööbel ja meie jaoks suure uudisena ka köögid.


2. Miks peaks klient just teie poole eritellimusmööbli sooviga pöörduma?

Suhtumine on see millest kõik alguse saab. Kaasa mõtlemine, soov leida lahendusi ja neid pakkuda iseloomustab meid vast kõige paremini. Me teame omast käest, kui keeruline on osta mööblit ja leida lahendusi! Teeme kõik selleks, et protsess oleks lihtne ja loomulik.

3. Miks nägite, et Furnumiga liitumine on teie ettevõttele kasulik?

Furnumis on vaid need, kes on oma pakkumistes läbipaistvad ja Furnum laseb särada vaid ausatel ning parimatel!

Koduluks peab end eelpool nimetatud omadustega ettevõtteks ja seega ei pea me Furnumiga liitumisel end muutma ning saame teha igapäevast tööd mitte midagi häbenedes.  


4. Miks klient peaks eritellimusmööblit Furnumi kaudu tellima?

Kui tihti meist ikka igaüks mööblit või kööki ostab? Olgem ausad – selliseid oste harva tehes jääb ikka mõnikord kripeldama, aga äkki oleks sealt parema pakkumise saanud ja kas otsus oli ikka õige. Furnumiga on kõik selge- erinevad pakkumised kogu oma ilus on võrreldavad ja saabuvad kõik ühest kohast. Geniaalne!

Saatke mööblipäring Koduluksile nende profiili kaudu: https://furnum.ee/et/tootjad/koduluks