Chat with us, powered by LiveChat

Furnumi Intervjuu: Mööblimasin1. Kui kaua tegutsenud olete ja kuidas ettevõte aastate jooksul kasvanud/muutunud on?

2007. aastal loodud kodumaine köögimööblitootja Mööblimasin on oma 12 tegutsemisaasta jooksul rõõmustanud uue köögimööbliga juba üle 1700 kliendi. 

 

2. Miks peaks klient just teie poole eritellimusmööbli sooviga pöörduma?

Mööblimasin pakub eritellimusel valmistatud köögimööblilahendusi. Olenemate köögi suurusest või keerukusest läheneme me iga kliendi soovile väga personaalselt. Aitame alati leida sobivaima lahenduse lähtudes kliendi konkreetsetest vajadustest.

- Projekti kuulub alati köögimööbli 3D joonis

- Kasutusel on ainult maailma juhtivate tootjate materjalid ja furnituurid

- Meie valmistatud köögimööbel on kvaliteetne ning teenib teid kaua

- Pakume soovi korral juurde ka köögitehnika

 

3. Miks nägite, et Furnumiga liitumine on teie ettevõttele kasulik?

Furnumi keskkond on heaks tööriistaks uute klientide leidmisel ning nendega suhtlemisel. Furnumi kaudu jõuavad meieni kliendid, kellel on juba oma nägemus või joonis oma konkreetse mööblisooviga olemas. Furnumi keskkond annab võimaluse ise valida, millistele päringutele pakkumine koostada.

See tähendab, et klient saab alati päringule vastuse just sellise teenusepakkuja poolt, kes suudab tema soove täita. Siinjuures on hea, et keskkonna kasutamisel puudub kindel kuutasu.

 

4. Miks klient peaks eritellimusmööblit Furnumi kaudu tellima?

Kliendile koostatakse koheselt peale päringu esitamist vastavalt tema soovide järgi esmane köögijoonis, mille põhjal saame meie juba teha kiiremini kliendile esialgse pakkumise. Kuna Furnumi päringud sisaldavad rohkem ja täpsemat infot, on ka meie võimekus pakkumisi koostada palju kiirem.

Saatke otsepäring Mööblimasinale nende profiili kaudu: https://furnum.ee/et/tootjad/mooblimasin